5.2.2010

Klempířství

Falcovaná krytina

Falcovaná krytina se provádí na pevný podklad (prkenný bednění, OSB desky)  Nejčastější materiály na falcování jsou: pozink, titanzinek, měď a hliník.

Falcovaná krytina z Cu

Lindab falcovaná krytina

– Drážková krytina Seamline

Plechová střecha je nadčasová krytina, kterou používají lidé již desítky let. S vývojem materiálů dosahujeme vyšší životnosti a také lepších vlastností oceli jako takové. Důležitým faktem je skutečnost, že ocel po celou dobu své životnosti nemění své vlastnosti. Klenotem mezi plechovými střechámi je krytina Seamline.

Ruukki classic

Pural Matt je matná a speciálně strukturovaná verze základní povrchové úpravy Pural. Nabízí mimořádnou odolnost a stylový matný vzhled. Výrobky s povrchovou úpravou Pural Matt bezvadně splynou s městským i venkovským prostředím.

U výrobků s povrchovou úpravou Pural Matt je poskytována záruka na estetickou životnost 20 let a záruka na technickou funkčnost 50 let.

Střechy MAXIDEK
MAXIDEK je velkoformátová profilovaná plechová střešní krytina. Střechy MAXIDEK jsou určeny pro zastřešení obytných, občanských i průmyslových staveb. Střecha vyniká nízkou hmotností (5 kg/m2), je tedy vhodná i pro přestavby a rekonstrukce staveb. Naše střešní krytina MAXIDEK je vhodné a funkční řešení u střešních nástaveb panelových domů, rekonstrukcí podkroví nebo u změn ploché střechy na šikmou. Střechy lze rychle a jednoduše realizovat při zachování vzhledu maloformátové krytiny. Krytinu střechy lze použít ve všech sněhových oblastech. Je určena pro střechy se sklonem od 14°. Použití na nižších sklonech (min. 10°) střechy je možné pouze s pojistnou hydroizolační vrstvou. Takové řešení konzultujte s dodavatelem střechy.